(0)
(0)
279,00 zł
Wysyłka w ciągu 3-7 dni roboczych
<p>Podkład doskonale chłonie wilgoć oraz izoluje od gorącej ławy w saunie. Naturalny podkład ze 100% lnianej tkaniny typu „plaster miodu”. Dzięki takiemu splotowi podkład jest bardzo chłonny, mięsisty a jednocześnie niezwykle miękki. </p> <p></p>
(0)
(0)
199,00 zł
Wysyłka w ciągu 7-14 dni roboczych.
<p>Lniany podkład do sauny 100% len.</p>

Naturalny podkład ze 100% lnianej tkaniny typu „plaster miodu”. Dzięki takiemu splotowi podkład jest bardzo chłonny, mięsisty a jednocześnie niezwykle miękki. Podkład doskonale chłonie wilgoć oraz izoluje od gorącej ławy w saunie. Ponad to len ma wiele właściwości, które są bardzo przydatne w saunie:

- Len, jako naturalna tkanina, ma najlepsze właściwości higroskopijne, co oznacza, że bardzo dobrze chłonie wilgoć i jednocześnie szybko ją odparowuje, co jest niezwykle ważne w trakcie korzystania z sauny spa, czy kąpieli. Dodatkowo len bardzo dobrze przepuszcza powietrze, dzięki czemu nie gromadzi bakterii i zarazków, dlatego podkład pozostaje świeży i wolny od nieprzyjemnych zapachów.

- Ma działanie antybakteryjne i hipoalergiczne, przez co nie podrażnia skóry i jest idealny dla osób ze skłonnościami do alergii.

- Len jest najbardziej wytrzymały ze wszystkich tkanin, dlatego nie rozciąga się i jest odporny na tarcie a z każdym praniem staje co raz bardziej miękki.

- Lniane tkaniny są przyjazne dla środowiska, ponieważ ulegają biodegradacji a przy ich uprawie nie stosuje się chemicznych pestycydów ze względu na brak pasożytów atakujących roślinę.

Lniany podkład zajmuje mało miejsca, co jest bardzo przydatną cechą w podróży, w torbie na saunę czy basen. Wymiary podkładu: 65 x 200 cm

Na górze
koszyk
zamknij
powrót
Konto
zamknij
Menu
zamknij